از تولد گارسون تا تولد بهار - 1391/1/1

نوروز باستانی بر شما مبارک

مفتخریم که در سال جدید مقارن با حلول سال نو و فصل بهار و ارتقا سطح کیفی خدمات وب سایت گارسون در خدمت شما بزرگواران هستیم. سالی که گذشت با همه کمی ها و کاستی ها که از طرف وب سایت گارسون وجود داشت مانع پیشرفت و انگیزه ما در ارائه سرویس نشد. تلاش شبانه روزی مجموعه گارسون تا رسیده به سطح کیفی مطلوب و دوام آن ادامه خواهد داشت. در این میان باز هم کلمات پر مهر شما بود که انگیزه دهنده راه ما بود و تمام مشقات و سختی های آن را به جان خریدیم تا بتوانیم خدماتی در خور و شان شهر شیراز  به شهروندان خطه فرهنگ و ادب ارایه کنیم.

در سال گذشته وب سایت گارسون متولد شد و به همت ویاری شما عزیزان قدم در راه گذاشت. روند رشد و بلوغ وب سایت گارسون در سال پیش رو با برشمردن اهداف زیر را ادامه خواهد یافت:

- افزایش تعداد رستوران های عضو

- ارتقا سطح کیفی خدمات و ساده سازی روند سفارش

- غنی تر کردن اطلاعات مندرج در سایت

- حضور در سایر کلان شهرهای ایران پس از شیراز

- افزودن قنادی های منتخب و درجه یک به مجموعه سفارش گیرندگان

تغییراتی که اینک در وب سایت گارسون صورت گرفته است شامل افزایش تعداد رستوران های دریافت کننده سفارش و بهبود سیستم ارسال پیامک و پشتیبانی جهت اطمینان خاطر شما عزیزان بوده است. در این راستا سعی شد تا در سمت رستوران ها و گیرندگان سفارش بهبودهایی نیز حاصل شود.

در اینجا بر خود لازم میدانیم تا از صبوری شما در تحمل کمبود هایی که سیستم  در مراحل تکامل خود بوجود اورده است صمیمانه تشکر کنیم و صبوری شما را نسبت به کمبود های این پروژه ارج نهیم.

سال جدید را به شما و خانواده محترمتان تبریگ میگوییم و با خدمات بهتر در انتظار شما هستیم تا بتوانیم رضایت خاطر شما را در پروژه سفارش غذا از طرق اینترنت جلب کنیم.

به امید شکوفایی در سال پیش رو در وب سایت گارسون به انتظار شما هستیم.

 با آرزوی سالی خوش

تیم پشتیبانی وب سایت گارسون

 

نظرات دیگران در مورد این خبر (0 نظر)

نظر شما در این مورد چیست؟

برای درج نظر می بایست عضو سایت شوید. اگر عضو سایت هستید با نام کاربری خود وارد شوید.

فهرست سفارشات (0)

بهای کل: 0 تومان
جمع شود
وبلاگ گارسون