درخواست همکاری

درخواست همکاریورود شما به این قسمت را خوش آمد می گوییم. بدون شک یکی از عواملی که سبب شده است تا شما از این قسمت از سایت دیدن نمایید، بها دادن به کسب و کار تان بوده است. با توجه به رشد روز افزون صنایع و به طبع آن بخش های زیر مجموعه، افراد جامعه و خصوصا صاحبان مشاغل باید بتوانند خود را به فن آوری های روز مسلح نموده تا بتوانند در رقابت بین هم صنفان خود از رقبا پیشی گیرند و گوی سبقت را از سایرین بربایند. بر همین مبنا و در راستای تجهیز خود به ابزارهای روز دنیا، نیاز داریم تا از متخصصین مربوطه کمک بگیریم.

به همین منظور متخصصین مجرب ما بر پایه تحقیقات خود، و نیاز بازار دست به کار شدند و طی صرف زمانی نسبتا بلند توانستند این سایت را بر پا نمایند. و سرویس دهی خود به رستوران های زیر مجموعه را آغاز نمایند. به همین منظور همکاری متقابلی میان این سایت و رستوران های متقاضی به وجود آمده است که روز به روز شاهد استقبال بیشتر آنان از این سرویس هستیم.

شروع همکاری ما بین رستوران ها و این سایت نیازمند طی مراحلی است که در زیر به طور خلاصه به آنها اشاره می شود :

  • شناسایی رستوران توسط متخصصین سایت
  • تنظیم زمان ملاقات با رستوران و دیدار با مسئول یا مسئولان رستوران و معرفی خدمات سایت به آنان
  • دادن مهلت به رستوران ها جهت تصمیم گیری جهت پیوستن به مجموعه سایت
  • (در صورت تمایل رستوران) عقد قرار داد همکاری و شروع فعالیت

 

حال چنانچه تمایل به تنظیم زمان ملاقات و در پی آن ورود به سیستم را دارید ، می توانید از قسمت تماس با ما و پر کردن و ارسال فرم با ما تماس بگیرید تا ترتیب قرار ملاقات داده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت معرفی گارسون و سیاست کاری سایت دیدن نمایید.

با تشکر، تیم پشتیبانی سایت

فهرست سفارشات (0)

بهای کل: 0 تومان
جمع شود
وبلاگ گارسون