سیاست کاری

از آنجا که  در خدمت رسانی خود را متعهد به جلب رضایت شما می دانیم، بر آن شدیم تا سیاست کاری سایت را به روشنی برای مخاطبان سایت و کاربران تدوین نماییم تا در  طی بهره گیری از خدمات سایت مشکلات احتمالی کمتری برای کاربران پیش بیاید.  شرایط و ضوابطی که در ادامه می آید  بیان کننده سیاست کاری سایت و قوانین آن می باشد.

شرایط عضویت کاربران

- برای عضویت در این رسانه غذایی افراد باید بالای 13 سال سن داشته باشند  و محدودیتی جهت عضویت افراد حقیقی  و حقوقی وجود ندارد و لذا تمامی افرادی که قادر به شناخت نحوه کارکرد این رسانه  می باشند، می توانند ثبت نام نموده و پس از تائید اطلاعات آنها از این رسانه به صورت رایگان استفاده کنند.

- به منظور ثبت نام و استفاده از خدمات این سایت باید هنگام ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبوری برای خود  تعیین کنید که این نام کاربری همان کد اشتراک شما برای سفارش غذا خواهد بود لذا تقاضا می شود برای انتخاب آن دقت لازم را مبذول فرمایید. در هنگام انتخاب شناسه کاربری و کلمه عبور سعی نمایید از عباراتی که به سادگی قابل حدس نباشد استفاده کنید  و سعی نمایید ترکیبی از حروف و عدد را به کار ببرید. در غیر اینصورت سایت مسئول سهل انگاری شما نیست. 

- چنانچه مشخص شود که کاربری با هدف خرابکاری و امثال آن قصد ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت و رستوران های عضو را دارد، از طریق مراجع قانونی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و در پی آن عضویت فرد خاطی از سایت لغو خواهد شد .

-  سایت گارسون متعهد می شود که  از اطلاعات شخصی شما تنها برای هدف سفارش دهی و ارسال سفارش استفاده خواهد کرد.

سفارش دهی و ارسال سفارش

- سایت گارسون تمام تلاش خود را جهت بهبود خدمات خود خواهد کرد و به تبع آن بر نحوه عملکرد رستوران های زیر مجموعه نظارت خواهد داشت. حال چنانچه در این میان سفارشات ارسال شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نبود، سایت هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

- ارسال سفارشات برای مشتریان از سوی رستوران مربوطه صورت می پذیرد و تاخیر های پیش بینی نشده و نارسایی های احتمالی به عهده رستوران مربوط می باشد.

- سایت گارسون تنها مسئول رساندن تقاضای شما به رستوران مربوط می باشد و پس از آن هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی (کیفیت غذا) نخواهد داشت.

- در صورت بروز مشکل در سفارش ها و در صورتی که اشکال از سمت گارسون باشد وجه خریدار طی 48 ساعت بعد به حساب ایشان مسترد خواهد شد.

 

فهرست سفارشات (0)

بهای کل: 0 تومان
جمع شود
وبلاگ گارسون